Kirpi Design Web Yazılım

Zengin Teknoloji Kütüphanesi

Web tasarımda kullanılacak olan yazılım teknolojilerini belli başlı kriterlere göre seçmek gerekir. Teknolojilerin arasındaki uyumu sağlamak, sitenin açılma hızını optimize etmek ve doğru mesajı verebilmek için en son teknolojileri, frameworkleri ve kütüphaneleri kullanıyoruz. Bu sayede daha stabil çalışan bir web sitesi hizmeti sunabiliyoruz.


Kirpi Design Web Yazılım

Projeniz her ne olursa olsun   , bize hedefinizden bahsedin, size nasıl başarabileceğinizi gösterelim!

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve gereksinimlerine göre özel olarak tasarlanmış, hedeflerine kolaylıkla ulaşmasını sağlayan, işinizi veya projenizi büyütmenize yardımcı olan,web, mobil ve yazılım uygulamaları geliştiriyor ve projeleriniz için heyecan ve ilham veren dijital deneyimler oluşturuyoruz. Deneyimli yazılım mühendislerinden oluşan ekibimiz ile, hataları minimize, yaratıcı fikirleri kodlara dönüştürerek maksimize edilmesini amaçlıyoruz. Müşterilerimize özel çözümlemeler, fikirler ve analizler ışığında geliştirdiğimiz web yazılımları sunuyoruz. Eğer sizin de profesyonel bir bir yazılım geliştirme hizmetine ihtiyacınız varsa, yapmanız gereken tek şey, ihtiyaçlarınızı belirlemek ve gerisini alanında uzman web tasarım ve yazılım ekibimize bırakmaktır. Web tasarım ve yazılım ajansı olan Kirpi Design Digital Studio olarak sunduğumuz profesyonel Yazılım Geliştirme hizmetimiz ile ilgili Kirpi Design Digital Studio olarak sunduğumuz profesyonel Teklif Formunu doldurarak projeleriniz için hızlıca fiyat teklifi alabilirsiniz.


Kirpi Design Web Yazılım

PHP / HTML5 / CSS3 / Javascript / Jquery / Ajax / Vue.js alanında uzman yazılımcı kadromuz sayesinde

tüm projeleriniz tamda istediğiniz gibi!

Kirpi Design olarak özel ihtiyaçlarınıza göre hazırlanmış web tabanlı bir sistem tasarlayabilir ve yazabiliriz. Farklı bir fikriniz olabilir veya İşletmenizin iç işleyişi hakkında bir geliştirme talebiniz olabilir tamda burada devreye girip size özel bir yazılım yazabiliriz.

Bu hususda size fikir vermek adına web sitenize entegre yazabileceğimiz bazı modülleri sıralayalım.

  Müşterileriniz veya ziyaretcileriniz için özel hazırlanmış Formlar (bayi , insan kaynakları , teklif vb.)

  Admin panelinizde veya web sitenizde kullanmak üzeri çok gelişmiş filtreleme sistemleri

  Kredi hesaplama modülleri, Gelişmiş üyelik sistemler & Kredi kartı ile alışveriş

  3. Parti Yazılımlara (Muhasebe, Banka vb.) Entegrasyon İşlemleri

  Kağıt tabanlı veya Excel tabanlı bir sistemin yerine geçmek üzere tasarlanmış ve üretilmiş bir CRM sistemleri.

  Müşterilere siteye göz atmasını tavsiye etmek onları takip etmek ve analiz etmek için özel bir canlı sohbet yazılımı

  Web siteniz üzerinden tüm çalışanlar arasında dosya paylaşımı sağlama yazılımı


Kirpi Design Web Tasarım

Web Yazılım   Proje Süreci

  Müşteri talebinin alınması

  Hedef analizi, bilgilerin toplanması, alternatif çözüm önerileri

  Çalışma akışının takdim edilmesi

  Teklif hazırlama ve onaylama

  Ön taslağın oluşturulması ve sayfaların tespiti

  Kodlama ve görsel tasarımın uyumlaştırılması

  Bilgi ve içeriğin girilmesi

  Projenin yayın denemesi

  Genel kontrol ve hataların giderilmesi

  Proje Onayı

  Web sitenin yayınlanması


Sıkça Sorulan Sorular

Web Yazılım ve Doğru Faydalı Bilgiler Bulabileceğiniz Bölümümüze Hoşgeldiniz ...
Web Yazılım Nedir, Nasıl Yapılır?

Web yazılım nedir sorusuna verilebilecek en kısa cevap; web programlama olarak ifade edilebilir. Aslında sunucular üzerinde çalışan ve kullanıcıların google, yandex, mozilla gibi tarayıcıların üzerinden ulaşıp kullandıkları yazılım türüdür. Diğer bir deyişle, web sitelerinin arka planda çalışan, veri alma ve veri yazma gibi işlemlerin yazılıma dönüştürülmesidir. Bu bağlamda, bilgisayarların donanımsal kısımları hariç kalan her şey aslında bir tür yazılımdır diyebiliriz. Mesela, her türlü işletim sistemi birer yazılımdır. Web yazılım, sitenin içeriğine göre farklı şekilde hazırlanır. Bu nedenle web yazılım dilleri de buna göre değişiklik gösterir. Örneğini e-ticaret, kurumsal, mikro ve özel siteler için farklı yazılımlar gerçekleştirilir.

Web Yazılım Çeşitleri Nelerdir?

Portal Geliştirme, Intranet Yazılım, Özel Yazılımlar, CMS(İçerik Yönetim Sistemi), Mobil Uygulama Geliştirme, B2B, B2C, Açık Artırma Sistemi, Görüntüleme Sistemleri, Haritalandırma Sistemi

Web Yazılım Fiyatları Ne Kadar?

Web Yazılım fiyatları proje özelliklerine göre farklılıklar gösterir. Web Yazılım Fiyatlarımızı sayfamızdan, Teklif Formunu Doldurarak kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Web Yazılım Hakkında Daha Fazla Bilgi Alabilir Miyim?

Aklınıza takılan sorular için İletişim Formunu Doldurarak, 0505 066 1535'ten arayarak veya 0505 066 1535 WhatApp Destek Hattı üzerinden bizlerle iletişime geçebilisiniz.