Logo Tasarım Hizmeti

Logo tasarımı, bir kuruluşu, kişileri veya markaları temsil eden ve oluşumun en önemli görsel simgesine verilen isimdir. Yalın, çabuk anlaşılır, hatırlaması kolay, mümkün olduğu ölçüde az sayıda renkten oluşturulmalı, her türlü baskılama ve kesim türü ile uyumlu olmalı, küçük ebat ölçülerde ayrıntılar kaybolmamalı, büyük ebat ölçülerde ise dağınık gözlemlenmemelidir. Ayrıca her ebat ölçü ve zeminde okunabilir olmalıdır.

Kirpi Design Kişisel Web Tasarım

Logonuz yok veya kötü diye üzülmeyin, Profesyonel dokunuşlarla Kirpi Design Digital Studio olarak yanınızdayız!

Günümüz trendlerinin ana unsurlarından birisi olan tasarım meselesini ciddiye alır ve hem isteklerinizi, hem de geçmiş tecrübelerimizi harmanlayarak oluşturduğumuz hizmet anlayışını önemseriz. Bu iki olgunun ortaya çıkarttığı çalışmalar ise, sizlere beğeni, kurumsallık ve hedeflerinize daha hızlı bir şekilde ilerleme olarak geri dönmektedir. Kirpi Design Digital Studio olarak Markanız için en doğru, çekici ve güzel logoyu oluşturmanıza yardımcı olmak için profesyonel olarak hizmet vermekteyiz.

Eğer sizin de profesyonel bir logo tasarımı ihtiyacınız varsa, yapmanız gereken tek şey, ihtiyaçlarınızı belirlemek ve gerisini alanında uzman web tasarım, yazılım ve grafik tasarım ekibimize bırakmaktır.

Kirpi Digital Design Studio olarak sunduğumuz Logo Tasarım hizmetimiz ile ilgili Teklif Formunu doldurarak projeleriniz için hızlıca fiyat teklifi alabilirsiniz.


Logo Tasarımın   Önemi

Logo tasarımı şirketlerin kimliğini yansıtan en önemli görsel öğedir.

Bu bakımdan logo bir şirketin vizyonu açısından oldukça önem taşımaktadır. Günümüzde şirketlerin sayısının her geçen gün artması logo tasarımına verilen önemin de artmasına neden olmuştur. Çünkü modern şirketler artık misyon kadar vizyonun yani dış görünümün de önemli olduğunu fark etmişlerdir. Bu nedenle görsellik bakımından en iyisini isteyen şirketler öncelikli olarak logo tasarımı üzerine yoğunlaşmışlardır


Logo Tasarımı   Nasıl Olmalıdır ?

Günümüzde birçok logo firması vardır.

Ancak bu firmalar yeterli tecrübeye sahip olmadıklarından ötürü logo tasarımı konusunda yetersiz kalmaktadır. Şirketlerin ya da sitelerin ihtiyaçlarını tam analiz edemedikleri için yeterli özelliklerde logo tasarlamakta zorlanmaktadırlar. Bir logo tasarlanırken öncelikle şirketin misyonu gözetilmelidir. Yani "firma ne iş yapıyor?" bu iyice anlaşılmalıdır. Bu doğrultu da logoda kullanılacak öğeler belirlenmelidir. Amaç Dizayn firmanızı ve kurumsal kimliğinizi önemser ve buna göre size hizmet sunar.


Sıkça Sorulan Sorular

Logo Tasarım ve Doğru Faydalı Bilgiler Bulabileceğiniz Bölümümüze Hoşgeldiniz ...
Logo Tasarım Nedir?

Logo, en sade anlatım ile kelime ya da kelimeler ile oluşturulan, dijital veya basılı hemen her alanda kullanılabilen, amaca göre kişi/işletme/kurum vb. temsil eden simgelerdir. Logo tasarım ise, logonun oluşabilmesi adına yapılan tasarıma denir. Logo, kimi zaman kara kalem, kimi zaman dijital ortamda tasarlanabilir.

Logo Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

Sade, net ve anlaşılır bir tasarım olmalı. Markanın karakteri ile uyumlu olmalı, markayı doğru yansıtmalı. Maksimum 2 – 3 renk kullanılmalı. Vektörel olarak hazırlanmalı. Özgün olmalı. Simetri kurallarına dikkat edilmeli.

Logo Tasarım Fiyatları Ne Kadar?

Logo Tasarım fiyatları proje özelliklerine göre farklılıklar gösterir. Logo Tasarım Fiyatlarımızı sayfamızdan, Teklif Formunu Doldurarak kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Logo Tasarım Hakkında Daha Fazla Bilgi Alabilir Miyim?

Aklınıza takılan sorular için İletişim Formunu Doldurarak, 0505 066 1535'ten arayarak veya 0505 066 1535 WhatApp Destek Hattı üzerinden bizlerle iletişime geçebilisiniz.