Kişisel Web Sitesi Hizmeti

Dijital Dünyada sizi en iyi şekilde yansıtacak kişisel bir web sitenizin olması demek, ulaşmayı hedeflediğiniz kitlelere en kısa yoldan erişmeniz demektir. Ayrıca geçmişiniz, hedefleriniz, tecrübeleriniz, paylaşımlarınız, iletişim vb. bilgilerinizin yer alacağı kişisel bir web sitesi sahibi olarak, bir anlamda dinamik bir kişisel tanıtım sitesi oluşturmuş olursunuz.

Web Tasarım Masaüstü Bilgisayar

Masaüstü Bilgisayar

Web Tasarım Taşınabilir Bilgisayar

Taşınabilir Bilgisayar

Web Tasarım Tablet Bilgisayar

Tablet Bilgisayar

Web Tasarım Televizyon

Televizyon

Web Tasarım Akıllı Telefon

Akıllı Telefon

Web Tasarım Deneyim

Deneyim

Kirpi Design Kişisel Web Tasarım

Mesleğiniz ya da amacınız ne olursa olsun, mutlaka Kişisel bir Web Siteniz olsun!

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, hangi alanda olursa olsun sizi en iyi şekilde yansıtacak özgün, modern, profesyonel ve kullanıcı deneyimi yüksek kişisel web siteleri tasarlıyoruz. Eğer sizin de profesyonel bir kişisel web sitesine ihtiyacınız varsa, yapmanız gereken tek şey, ihtiyaçlarınızı belirlemek ve gerisini alanında uzman web tasarım ve yazılım ekibimize bırakmaktır. Kirpi Digital Design Studio olarak sunduğumuz Kişisel Web Sitesi Tasarımı hizmetimiz ile ilgili Teklif Formunu doldurarak projeleriniz için hızlıca fiyat teklifi alabilirsiniz.


Kişisel Web Site İçerik Özellikleri

 •  Blog
 •  Özgeçmiş
 •  Makaleler
 •  Anket, Form
 •  Projeler
 •  Google Maps
 •  Site içi arama
 •  Haberler, Duyurular
 •  Basın Materyalleri
 •  Finans Verileri
 •  Portfolyo
 •  Teklif Talep Sistemi
 •  Animasyon Alanı
 •  Sosyal Medya Entegrasyonu
 •  Randevu
 •  Foto Galeri
 •  Video Galeri
 •  CV
 •  Üyelik Sistemi
 •  Banner Alanları
 •  Özel İstekleriniz

Sitenizin ziyaretçi yelpazesi yurt içi ile sınırlı değil ise içeriklerinizi farklı dillerde de hazırlamak sizin için kaçınılmazdır. 55 Farklı dilde dil seçeneği sunuyoruz. İçeriklerinizi ister siz çevirin isterseniz anlaşmalı olduğumuz yeminli tercumanlar ile biz çevirelim.

Günümüzde önemini arttırarak tanıtım faaliyetleri içinde yer alan fotoğraf çekim ve yayınlama işlemini hafife almamak ve bu gibi faaliyetlerin firmamızın prestijini ciddi oranda arttıracağını unutmamak gerekir. Kirpi Design Digital Studio olarak her türlü fotoğraf çekim faaliyetinde size yardımcı oluyor ve bu ciddi konuda taviz vermeden firmanızın yüzünü dışarıya çeviriyoruz.

Logo tasarımı şirketlerin kimliğini yansıtan en önemli görsel öğedir. Bu bakımdan logo bir şirketin vizyonu açısından oldukça önem taşımaktadır. Günümüzde şirketlerin sayısının her geçen gün artması logo tasarımına verilen önemin de artmasına neden olmuştur. Çünkü modern şirketler artık misyon kadar vizyonun yani dış görünümün de önemli olduğunu fark etmişlerdir. Bu nedenle görsellik bakımından en iyisini isteyen şirketler öncelikli olarak logo tasarımı üzerine yoğunlaşmışlardır.

Şirketlerin imzası olarak tanımlanabilecek logo şirket kimliğini üstlenmesi açısından başlangıç düzeyle yapılması ve tasarlatılması gereken bir semboldür. Çünkü şirketin yaptığı her iş bundan sonda o logo ile anılacaktır. İşte bu nedenledir ki ne kadar iyi bir logonuz varsa o kadar da iyi bir imaj ve görüntünüz var demektir.

Kirpi Design Digital Studio olarak Kaliteli bir logo tasarımda olması gereken 7 ana kurala (Sadelik, Oranlar, Renk, Yazı Karakteri, Uygulama, Özgünlük, Modernlik) önem vererek şirketinizin logosunu tasarlıyoruz.

Kirpi Design Digital Studio olarak Mevcut tüm Fotoğraflarınızı(kişisel, kurumsal, ticari, ürün) Gerekli düzenlemeleri gerçekleştiyoruz ve markanızı dijital ortamda en iyi bir şekilde yansıtmanızı sağlıyoruz.

Kirpi Design Digital Studio olarak Mevcut içeriğinizi inceleyerek belirlenen noktalarda gerekli araştırmaları yaparak içeriğinizi en iyi şekilde geliştirmek için gerekli düzenlemeleri yapıyoruz

Sosyal medya; kişilerin ya da markaların hedef kitlesine, kendini özgürce anlatabildiği ve düşüncesini ifade edebildiği internet üzerinde farklı tarzlarda yer alan platformlardır. Günümüzde bu kadar fazla kullanılmasındaki tüm nedenler bu tanımda neredeyse mevcut. Marka ya da kişi, göreceli olarak bir ücret ödemeden sosyal medya üzerinden hedef kitlesine hitap edebiliyor. En önemlisi de kendisini, algısını, tarzını, düşüncesini özgürce insanlarla paylaşabiliyor. Üstelik kendi tarzına uygun sosyal medya platformlarından birini ya da birden fazlasını seçebiliyor. Instagram’ı seçerek sadece fotoğraflarla daha seviyeli şekilde kendini yansıtabiliyor, Youtube’u seçerek sadece videolarla kendini yansıtabiliyor, Linkedin’i seçerek tamamen kurumsal ya da Snapchat’i seçerek eğlence odaklı olabiliyor. Facebook’u tercih ederek de hepsini gerçekleştirebiliyor.Sosyal Medya Reklamları Nedir?

Birçok sosyal medya platformunda uygulanabilen, platforma belirli bir ücret ödenerek daha fazla kişiye erişim sağlanan reklam modelleridir. Oldukça düşük maliyetlidir ve reklam amacına ulaşmadan ücret ödenmez. Çok iyi hedef kitle belirlemesi yapılabilir. Örneğin sadece çocuğu olan ailelere ya da sadece iPhone kullanan kişilere reklamınızı gösterebilirsiniz. Bu da sizi gereksiz harcama yapmadan en doğru hedef kitleye ulaşmanızı sağlar. Sosyal medya reklam modelleri, doğru uygulandığında çok uygun bütçelerle oldukça fazla fayda sağlayabilir sosyal medya reklam modelleri. Geleneksel medyaya göre sayılamayacak kadar çok avantajı vardır. Bunları profesyonel olarak Sosyal medya ajansları, Sosyal medya danışmanlığı şeklinde sosyal medya reklamlarını kullanarak yapmaktadır.Neden Sosyal Medyada Yer Almalıyız?

Çünkü artık insanlar sizi sıkıcı web siteleri yerine geleneksel medyayı geride bırakan sosyal medya platformlarında araştırıyor. Sizinle etkileşime geçiyor. Markanız hakkındaki şikâyet veya teşekkürünü dile getiriyor. Kısacası artık insanlar markaları en fazla sosyal medya platformlarında araştırıyor ve onlarla iletişime geçiyor. Bunun sebeplerini yukarıdaki başlıklarda sizlere bahsettik. Günceli yakalamak için, İtibarınızı arttırmak için ve marka gücünüzü arttırmak için mutlaka sosyal medyada yerinizi almalısınız. Kısaca Sosyal medya yönetimi markanız için en önemli dinamiklerden biridir.Web Tasarım Sistemleri Sosyal Medyada Sizin İçin Ne Yapar?

İçerik Yönetimi; Sürekli canlı kalan sosyal medyanın uygun bir şekilde düzenli beslenmesi gereklidir. Markanızın değerlerini sosyal medyaya uygun hale getirir ve bu yönde yaratıcı içerikler üretiriz. Blog yazıları, videolar, görseller ve gifler hazırlar sosyal medya yeniliklerini yakalarız.Moderasyon; Sosyal medya hesaplarımız düzenli olarak takip edilir. Doğrudan gelen takipçi yorumları anında yanıtlanır. Bu şekilde müşteri memnuniyeti sağlamak marka itibarı açısından oldukça önemlidir.Sosyal Medya Takibi; Siz sosyal medyada olmasanız dahi insanlar markanız hakkında sosyal medyada konuşur! Ya da sosyal medyada yer alsanız da doğrudan sizinle iletişime geçmeyebilirler. Bu da kontrolümüz dışında olduğundan fark etmeden çığ gibi büyüyebilir. Bu yüzden sosyal medyayı uygun programlarla takip etmek önemlidir.Online İtibar ve Kriz Yönetimi; Markanızla ilgili oluşabilecek krizleri önceden tahmin eder, araştırır senaryoları çıkartır. Sonradan bu senaryolara uygun önlemler alır. Yaptığımız sosyal medya takibi sosyal medya uzmanlarımız tarafından yapılır krize sebep olabilecek konular belirlenir. Yayılım sağlanmadan önlem alınır ve krizin oluşmaması sağlanır.Dijital PR; Halkla ilişkiler odaklı ele alınan markanız bir bütünlük sağlanarak yönetilir. Seo’ya uygun metinler ve görseller seçerek marka hesaplarınızın arama motorlarında üst sıralarda organik olarak çıkması sağlanır. Sosyal medya pazarlaması için bu oldukça önemlidir.Sosyal Medya Yönetimi; Dijital ekosistemde, kullanıcılar markalarla etkin olarak iletişim halindeler. Kontrolsüz yapılan sayfa ve kampanya yönetimleri, marka için intihar niteliği taşıyan krizlere yol açabilir düzeydedir. Türkiye’de ve dünyada sık rastlanan kriz vakaları, markalar için sosyal medya yönetiminin ciddi bir fırsat ve hassas bir süreç olduğunu kanıtlar.


Kirpi Design Digital Studio, krizleri fırsata çevirmekteki ustalığı ile sosyal medya alanındaki tecrübesi sayesinde sektördeki lider firmalardan biri olmaktan gurur duyar. Farklı içerik stratejileri ile yapılandırdığı marka sayfalarının diğer firmalardan çok daha önde ve farklı bir yerde konumlanmasını sağlar.

İngilizce 'On Page SEO' olan Site içi SEO çalışması ne kadar doğru gerçekleştirilirse yapılacak diğer SEO çalışmalarının verimliliği de o düzeyde artacaktır. Site içi SEO, web sitesinde yazılım ve tasarıma ait tüm alanları içermekle beraber en önemli kısmı SEO uyumlu özgün içeriklerdir. Site içi SEO, sektörünüzün, hedef kitlenizin, anahtar kelimelerinizin, web sitenizin doğru analizi sonrasında gerçekleştirilmelidir.

İngilizce 'Off Page SEO' olan Site dışı SEO; harici kaynaklardan alınan link ve tanıtımları kapsamaktadır. Link inşası, Sosyal Medya Tanıtımları, Site Tanıtımları gibi tüm site tanıtım ve backlink çalışmaları Site dışı SEO kapsamına girmektedir.

Kirpi Design Digital Studio olarak Yaptığımız Projelerde Site içi SEO ve Side Dışı SEO çalışmalarını uzun yıllardır kazandığımız tecrübeler ile en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz.

Kirpi Design Digital Studio olarak Talepleriniz Doğrultusunda, Mevcut Web sitenizdeki gerekli düzenlemeri ve değişiklikleri yapıyoruz ve sitenizin sizi en iyi şekilde yansıtmasını sağlıyoruz.

Online reklamcılık sektörü, internetin ülkemize gelmesinden itibaren hızla büyümeye devam etmektedir. Çevrimiçi reklamcılık büyüme oranları diğer geleneksel reklam kanallarına göre çok daha yüksek seviyelerde ilerlemektedir. Bunun sebepleri, ülkemizdeki internet kullanım oranları ve genç nüfusun yüksek olması diyebiliriz.

İnternet reklamcılığının birçok yolu vardır. Ülkemizde en çok kullanılan yöntemlerden biri Google Adwords Reklamlarıdır. Google Adwords, internette arama yapan veya Google iştiraki olan sitelerde gezen kullanıcılara optimize ettiğimiz reklamları göstermeye yarayan bir sistemdir. Reklamlarımızı doğru hedeflenmiş kitleye, doğru alanlarda ve doğru zamanda sunarsınız. Bu sayede daha az maliyetle daha etkili reklamlar sunmuş olursunuz. Google Adwords reklamları panel üzerinden yönetilen, maliyet yönetimi ve etkili raporlama sunan bir sistemdir. Google Adwords Danışmanlık Hizmeti ile markanıza etkili reklamlar oluşturabiliriz ve müşteri başına maliyetinizi düşürebiliriz.

Ürün/hizmetinizi açıklayan ve kullanıcıyı etkilecek bir reklam oluşturarak, reklamınızı Google sonuçlarında gösterecek arama terimlerini seçersiniz. Kullanıcının arama yaptığı kelimeler ile sizin anahtar kelimeleriniz eşleşirse reklam gösterimi gerçekleşir. Bu sayede zaten o ürünü/hizmeti direk arayan kullanıcıya yani aksiyona hazır potansiyel müşterilere erişmiş olursunuz.

Basılı kataloglarınızın, dergi, kitap ve broşür gibi ürünlerinizin internet ortamına taşınmasını sağlayan uygulamalar e-katalog veya dijital katalog olarak adlandırılıyor.

Baskılı ürünler ile her ne kadar reklam ve tanıtım yapmak klasikleşmiş olsa da e-katalog uygulamaları da hızla yayılmaya başladı. Artık kuruluşlar müşterilerini baskı ürünlerinin arasında bırakmıyor. Dijital katalog, web katalog ve e-broşür olarak da adlandırılan bu yöntem ile internete bağlanabileceğiniz her yerde, herhangi bir şirketin ve kuruluşun e-kataloğunu inceleyebilirsiniz.

Dinamik ve görsel zenginliğe sahip e-kataloglar bilgiye tek tıklama ile ulaşmanın en iyi yoludur. Bilgiyi en profesyonel ve prestijli şekilde aktaran bu yöntemi seçerek kurumsal adımlarınızdan en büyüğünü atmış olursunuz. Web sitelerinizde yayınlayacağınız ve müşterilerinize ulaşacak online dergiler ile mesajınızı doğrudan aktarma şansına erişeceksiniz.

Bugünlerde Video en beğenilen ve paylaşılan medya türü. İnternet hızının artması ve video kompresyon algoritmalarının gelişmesi sayesinde artık internet videoları eskisi gibi duraklamalar yaşamadan oynatabiliyoruz. İnsanlar gün geçtikçe videoya daha çok alışıyorlar ve videoyu yazı veya grafiklere tercih ediyorlar. İşinizde rekabet edebilmeniz için videoya ihtiyacınız var.

Güzel bir videoyu TV de, Sosyal medyada, web sayfanızda, müşterilerinize gönderdiğiniz e-postalarda, mağazanızda, Billboarlarda her yerde kullanabilirsiniz. Yorulmadan 7 gün 24 saat sizin tanıtımınızı yapar.

Potansiyel müşteriniz interneti kullanarak araştırıyor, inceliyor ve karar veriyor. Bu kadar yoğun bilgi akışı olduğunda insanlar doğal olarak bilgiyi mümkün olduğu kadar hızlı ve zahmetsizce ulaşabilecekleri yolu tercih ediyorlar. Video insanlara bunu sağlayan en iyi yoldur. Ayrıca iyi bir video sonuna kadar seyrediliyor. Bu sayede video ile mesajınızı verebiliyorsunuz.

Video insanları duygulandırmada diğer bütün medyalardan çok daha başarılıdır. Hikaye anlatımını müzik, ses efekleri, grafik ve dramatik görüntüleri kullanarak birleitirir ve son derece etkili, akılda kalıcı ve insanların paylaşmak isteyeceği bir forma sokabilir.

Kirpi Design Digital Studio olarak Talebiniz doğrultusunda İşletmenizin Google Harita Kaydını ve Özelleştirmesini yapıyoruz ve yine talebiniz doğrultusunda yönetiyoruz.

Kirpi Design Digital Studio olarak Talebiniz doğrultusunda İşletmenizin Google Business Kaydını ve Özelleştirmesini yapıyoruz ve yine talebiniz doğrultusunda yönetiyoruz.

Kurumsal kimlik olarak nitelendirilen kavram aslında adından da rahatlıkla anlaşılacağı gibi bir firmanın, kurumun, vakfın ya da bu tip başka oluşumların hem şirket içinde hem de şirket dışında duruşunu, davranışını, imajını temsil eden kavram, yani şirketin kimliğidir. Bir başka deyişle kurumsal kimlik firmanın iç ve dış dünyadan görünen yüzüdür. Kurumsal kimlik firmalarda ortaya çıkabilecek olan kimlik kargaşasını yok eder. Aynı zamanda iyi tasarlanmış bir kurumsal kimlik firmaların, müşterilerin ya da hitap edilen hedef kitlenin gözünde prestij kazanmalarını, firmaların saygınlığının artmasını sağlar. Ayrıca, etkili ve akılda kalıcı şekilde oluşturulmuş bu kimlikler firmalar tarafından da özümsendiğinde, müşterilerin gözünde firmalara olan güveni artırarak, firmaların akıllarda daha çok yer etmesine olanak sağlar.

Kirpi Design Digital Studio olarak Şirketinizi en iyi yansıtıcak Kurumsal Kimliği en iyi şekilde oluşturuyoruz.

01

Toplantı

İstek ve ihtiyaçlarınızı dinlemek için bir toplantı yapacağız.

02

Proje Gereksinimleri

Detaylı proje gereksinimi ve dökümanların hazırlanması

03

Teklifi Hazırlama

Proje analizi yapıldıktan sonra teklifin hazırlanması

04

Tasarım Aşaması

Hepsinin en keyifli aşaması tasarım. Yaratıcılık ve heyecan.

05

Tasarım Onayı

Kodlamaya başlamak için tasarıma onay bekliyoruz

06

Ön Yüz Kodlama

Projenin %50 sinin tamamlandığını gösterir.

07

Arka Yüz Kodlama

Artık bu muhteşem web sitesinin bir yönetim panelini olmalı!


Sıkça Sorulan Sorular

Kişisel Web Sitesi ve Doğru Faydalı Bilgiler Bulabileceğiniz Bölümümüze Hoşgeldiniz ...
Kişisel Web Sitesi Nedir?

Kişisel web sitesi; tanıtım, duyuru, blog, Video ve fotoğraf galerileri gibi bir çok özelliğe sahip olan sitelerdir. Amacı: Kişinin tanıtımını, duyurularını, etkinliklerini yayınlamak ve /veya yazı ve görüşlerini paylaştığı bir platform oluşturmaktır.

Kişisel Web Sitesi Fiyatları Ne Kadar?

Kişisel Web Sitesi için gereken maliyet, proje büyüklüğü ve karmaşıklığına bağlı olarak değişebilir. Ancak, ortalama olarak, 10.000 ila 50.000 TL veya daha fazlasına mal olabilir. Kişisel Web Sitesi Fiyatlarımızı sayfamızdan, Teklif Formunu Doldurarak kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Kişisel Web Siteleri Ne Sıklıkta Güncellenmelidir?

Kişisel Web Siteleri düzenli olarak güncellenmelidir. Bu, web sitesinin içeriğinin güncel kalmasını sağlar ve ziyaretçilerin ilgisini çeker. Ayrıca, güncel içerikler, web sitesinin arama motorları tarafından daha sık taranmasını sağlar ve arama motoru optimizasyonu performansını artırır. Güncelleme sıklığı, işletmenin ihtiyaçlarına ve web sitesinde sunulan içeriğe bağlı olarak değişebilir. Ancak, en azından yılda bir kez güncelleme yapmak önerilir. Daha sık güncelleme yapmak, web sitesinin daha canlı ve güncel kalmasını sağlar.

Kişisel Web Sitesi İçin Hangi Yazılım Dilleri Kullanılabilir?

Kurumsal web sitesi için kullanılabilecek yazılım dilleri arasında HTML, CSS, Wordpress, PHP, Angular, JavaScript(React), Node.js yer alır.

Kişisel Web Sitesi Hakkında Daha Fazla Bilgi Alabilir Miyim?

Aklınıza takılan sorular için İletişim Formunu Doldurarak, 0505 066 1535'ten arayarak veya 0505 066 1535 WhatApp Destek Hattı üzerinden bizlerle iletişime geçebilisiniz.