Google Ads Reklam Yönetimi Hizmeti

Günümüz dijital dünyasında, Google’ın reklam ağı hizmeti olan Adwords ile ürün veya hizmetlerinizi geniş kitlelere kolaylıkla ulaştırabilirsiniz. Belirlemiş olduğunuz bütçe ile ürün veya hizmet grubunuzla alakalı olan anahtar kelimeler aracılığıyla en etkili şekilde google arama motorunda varlığınızı sürdürebilir veya geliştirebilirsiniz. İşletmeler için Google Ads reklamları, dijital pazarlama stratejinizin çalışmalarını toplayacağınız en önemli halkasıdır.

Kirpi Design Kişisel Web Tasarım

Günümüzde dijital reklamcılığın göz bebeği olan Google Ads ile, rakiplerinizden bir adım önde olun!

Google Ads konusundaki tecrübelerimiz ile sizlere en etkili reklam stratejilerinizi geliştirebilmeniz için profesyonel çözümler sunuyor ve etkili reklamlar verebilmeniz için çalışmalarımızı yaparken aynı zamanda yönetimi, takibi ve optimize edilmesini de üstlenerek sizlere detaylı raporlar sunuyoruz.

Eğer sizin de profesyonel bir Google Ads Reklam Yönetimi ihtiyacınız varsa, yapmanız gereken tek şey, ihtiyaçlarınızı belirlemek ve gerisini alanında uzman web tasarım, yazılım, reklam ve pazarlama ekibimize bırakmaktır.

Kirpi Digital Design Studio olarak sunduğumuz Google Ads Reklam Yönetimi hizmetimiz ile ilgili Teklif Formunu doldurarak projeleriniz için hızlıca fiyat teklifi alabilirsiniz.


Google Ads Optimizasyonu

Her çalışmamızda olduğu gibi Google reklam çalışmalarınızda da yaptığımız işleri detaylı bir şekilde takip ederek geri dönüşleri değerlendirme altında alıyoruz.

Zaman içinde takip ettiğimiz reklam çalışmalarınızı optimize ederek, olası fırsatları kaçırmamanızı sağlıyoruz. Bu sebeple SolvePark, reklam çalışmalarınızı sürekli takip ederek, gerekli optimizasyon çalışmaları ile verimliliğinizi en üst seviyelere çıkartıyor.


Google Ads   Etkili Kampanyalar

Google arama motorunda etkili şekilde bir reklam verebilmek istiyorsanız, doğru kampanyaları doğru şekilde hedef kitlenize aktarmanız gerekir.

SolvePark en etkili reklam metinlerinizi ve anahtar kelimelerinizi sizler için belirleyerek hedef kitlenizden olumlu geri dönüşler almanızı sağlıyor. Kampanyalarınızı sizlerin yerine profesyonel şekilde oluşturuyoruz.


Google Arama Reklamları, hemen hemen hergün kullandığımız Google arama motorunda yayınlanan reklamlardır. Bu reklam tipinde, kullanıcılar belirli kelimelerle arama gerçekleştirdiklerinde, kendi ürününüzle ilgili reklamların yayınlanmasını sağlayabilirsiniz

Görüntülü Reklam Ağı, Ads reklamları gösteren bir dizi web sitesinden oluşmaktadır. Reklamlar Google’a ait bazı varlıklarda (YouTube, Gmail v.b.) ve Google’a ait olmayan on binlerce web sitesinde yayınlanabilmektedir.

Mesajınızı, video reklamlarla doğru kişilere, doğru zamanda verin. Her işletmenin YouTube’da ulaşabileceği bir kitle mutlaka vardır.

Google mobil reklamlar ile, potansiyel müşterileriniz hareket halindeyken onlara ulaşabilirsiniz. Google aracılığıyla vereceğiniz mobil reklamlar; Google arama sonuçları, görüntülü ağ içerik siteleri, mobil uygulamalar ve YouTube videolarının içinde yer alabilirler

Yüzlerce veya binlerce ürüne sahip e-ticaret siteleri için, resim ve fiyat bilgileri içeren Google Arama reklamlarının kolayca gerçekleştirilmesini sağlayan bir kampanya tipidir.

Yeniden pazarlama (veya diğer anılan adlarıyla “re-marketing”, “re-targeting”), daha önce web sitenizi ziyaret etmiş kullanıcıları hedefleyen reklamların genel ismidir.

Reklamınızı yaptınız, kullanıcılar tıklamalarını yaptılar ve sitenize geldiler. Peki, sonra ne oldu? İşte bu soruya cevap vermemizi sağlayan araçlardan en önemlisi “Ads Dönüşüm İzleme” sistemidir.

Google Analytics servisinin sunmuş olduğu Eticaret izleme özelliği sayesinde sitenizde hangi üründen kaç adet alınmış, bu satışlardan elde ettiğiniz satış tutarlarını görebilirsiniz. Site trafiğiniz hangi kanallardan geldiği, hangi anahtar kelime gruplarıyla trafik alındığı, ziyaretçilerin hangi bölgelerden sitenize giriş yaptığı gibi verileri raporlayabilirsiniz. Bu veriler sadece Google organik sonuçlarını kapsamaz, Ads, Google organik sonuçları, yaptığınız mailing çalışmaları yada kullandığınız diğer kanalları da kapsamaktadır.


Sıkça Sorulan Sorular

Google Ads ve Doğru Faydalı Bilgiler Bulabileceğiniz Bölümümüze Hoşgeldiniz ...
Google Ads Nedir?

Google Ads, işletmenizin ürün veya hizmetlerini arayan kullanıcılara daha kolay ulaşabilmenizi sağlayan bir sistemdir. Ölçümlenebilme özelliği ve sadece aldığınız tıklamalar için ücret ödüyor olunması, birçok firmanın neredeyse ilk reklam tercihlerinden olmasını sağlıyor. Google Ads reklamları; küçük, orta ve büyük ölçekli tüm işletmelere hizmet vermektedir. Bu sisteme dahil olduğunuzda, hedef kitlenizin yapabileceği arama sorgularını, sayfa ziyaretinde bulanabileceği web sitelerini, kategori ve konuları belirleyerek spesifik olarak hedefler ve reklamlarınızı gösterebilirsiniz. Böylelikle istediğiniz anahtar kelime kalıplarıyla Google, search alanında reklamlarınızı gösterebilir. Aynı zamanda Google ile anlaşmalı web sitelerinde reklamlarınızı görsel olarak gösterebilir, hatta sayfa ziyaretinde bulunan kullanıcıları remarketing sayesinde, daha uygun maliyetler ile hedefleme yapabilirsiniz. Bu sizi bilen değil, sizi bilmeyen kullanıcıları da potansiyel müşteri portföyünüze eklemenizi sağlar.

Google Ads Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Bütçenizi en iyi şekilde belirlemek. Anahtar kelime çalışmasını iyi yapmak. Müşteri çekme odaklı olmak. Açılan sayfaların kontrollerini iyi yapmak. Hem arama hem görüntülü reklam ağlarından yararlanmak. Arama terimleri raporlarından yararlanmak. Sonuçları iyi analiz etmek ve buna göre optimizasyonlar yapmak. Yer hedeflemelerini iyi yapmak.

Google Ads Fiyatları Ne Kadar?

Google Ads fiyatları proje özelliklerine göre farklılıklar gösterir. Google Ads Fiyatlarımızı sayfamızdan, Teklif Formunu Doldurarak kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Google Ads Hakkında Daha Fazla Bilgi Alabilir Miyim?

Aklınıza takılan sorular için İletişim Formunu Doldurarak, 0505 066 1535'ten arayarak veya 0505 066 1535 WhatApp Destek Hattı üzerinden bizlerle iletişime geçebilisiniz.