E-Ticaret Sitesi Hizmeti

E-Ticaret siteleri, işletmelerin ürünlerini en iyi şekilde sergiledikleri, ziyaretçilerin ürünleri incelemelerine, alışveriş sepetlerine ekleyerek kolay ve verimli bir şekilde satın almalarına olanak sağlayan geniş kapsamlı dijital mağazalardır. Ayrıca e-ticaret siteleri, yalnızca fiziksel ürünlerin satıldığı bir ortam değil, İşletmelerin yeni müşteriler edinmesine yardımcı olan ve ürünlerin popülerliğini arttırmaya olanak sağlayan platformlardır.

Kirpi Design E-Ticaret

Kaçırdım sanmayın, neresinden başlarsanız başlayın mutlaka E-Ticaret'e başlayın!

E-Ticaret yazılımları alanında 10 yılı aşkın tecrübemiz ile dijital mağaza anlamında tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan, en gelişmiş altyapıları , en güncel özellikleri barındıran, başarıda ve büyümede ihtiyacınız olan tüm çözümleri sunan profesyonel e-ticaret siteleri tasarlıyor ve müşterilerimize e-ticaret ile ilgili tüm süreçlerde destek oluyoruz.

E-Ticarete yeni başlıyor ve süreçleri hiç bilmiyor olabilirsiniz, ya da mevcut sitenizde yaşadığınız sorunlar olabilir. Bunları en iyi şekilde dinliyor, anlıyor ve kapsamlı çözümler üretiyoruz.

Eğer sizin de profesyonel bir e-ticaret sitesine ihtiyacınız varsa, yapmanız gereken tek şey, ihtiyaçlarınızı belirlemek ve gerisini alanında uzman web tasarım ve yazılım ekibimize bırakmaktır.

Kirpi Design olarak sunduğumuz E-Ticaret Sitesi Tasarımı hizmetimiz ile ilgili Teklif Formunu doldurarak projeleriniz için hızlıca fiyat teklifi alabilirsiniz.


Kirpi Design E-Ticaret

Bizimle Görüşmeden E-Ticaret’e Girmeyin! Size E-Ticaret Sitesi Satıp Daha Sonra Yalnız Bırakmıyoruz!

Senelerdir aktif olarak e-ticaret yapıyoruz!

Yazılımımızın en son çıkardığı özellikleri (Kampanya Modülleri, Reklam Modülleri, Google Dostu Araçlar vb.) göz önünde bulundurularak sizin yerinize biz yapılandırıyoruz. E-Ticaret sitenizde yasal olarak bulundurmak zorunda olduğunuz ve yine ilgili yasalara göre düzenlenip işletmenize uygun bir şekilde hazırlanması gereken tüm yasal sözleşmelerinizi ekibimiz sizin için hazır hale getiriyor ve sitenize ekliyor. Böylelikle e-ticaret siteniz ile ilgili en hassas olan konulardan birini daha çözmüş oluyorsunuz. Sitenize eklemek adına içeriğini ve metnini hazırladığınız dinamik sayfalarınızı sizin adınıza ekliyoruz ve düzenliyoruz.

Google Servislerinin Kurulumu

E-Ticaret siteniz için olmazsa olmaz olan Google Analytics, Google Adwords, Google Search Console gibi popüler seo ve marketing uygulamalarını ve bu uygulamaların sağladığı tüm özellikleri sorunsuz bir şekilde kullanabilmeniz adına siteniz ile entegre hale getiriyoruz.

  Google Analytics Entegrasyonu

  Google Bussines Başvurusu ve Takibi

  Google Analytics E-ticaret Takip Modülü Entegrasyonu

  Google Analytics E-ticaret Takip Modülü Entegrasyonu

  Google Adwords Sipariş Takip Modülü Entegrasyonu

  Google Adwords Dönüşüm İzleme Kodu Entegrasyonu

  Google Search Console Site Doğrulama Kodu Entegrasyonu


Kirpi Design Web Yazılım

Mail Adreslerinin Tanımlanması

Talep ettiğiniz kendi domaininiz uzantılı kurumsal ya da bireysel tüm mail adreslerini (danger, destek, siparis vb gibi) iletmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda ekibimiz sizin için açar ve tüm düzenlemeleri yaparak kullanıma hazır hale getirip size teslim eder.


Kirpi Design Web Yazılım

Sanal Pos Kurulumları

İhtiyaçlarınıza en uygun ödeme seçeneğini belirleyip başvurunuzu yaptıktan sonra, tercih ettiğiniz ödeme yönteminizin platformunuz ile entegre edilmesi aşamasını sizler için biz üstleniyoruz. Entegrasyonunuzun kusursuz çalışması adına gerekli olan tüm ayarlamalarınızı yapıp, test siparişleriyle sistemi kontrol edip, ödeme almaya hazır bir şekilde size teslim ediyoruz.


Kirpi Design Web Tasarım

E-Ticaret   Proje Süreci

  Müşteri talebinin alınması

  Hedef analizi, bilgilerin toplanması, alternatif çözüm önerileri

  Çalışma akışının takdim edilmesi

  Teklif hazırlama ve onaylama

  Ön taslağın oluşturulması ve sayfaların tespiti

  Kodlama ve görsel tasarımın uyumlaştırılması

  Bilgi ve içeriğin girilmesi

  Projenin yayın denemesi

  Genel kontrol ve hataların giderilmesi

  Proje Onayı

  Web sitenin yayınlanması


Sıkça Sorulan Sorular

E-Ticaret ve Doğru Faydalı Bilgiler Bulabileceğiniz Bölümümüze Hoşgeldiniz ...

E-Ticaret Sitesi Nedir?

E-Ticaret insanların belirli sistemler üzerinden ürün veya hizmet alması ve bunun ödemesini site üzerinden online olarak gerçekleştirilmesidir. İnternette alışveriş yapılan her site E-Ticaret sitesidir.

E-Ticaret Nasıl Yapılır?

E-Ticaret paketleri karşılaştırma yaptığınızda firmamızın sunduğu cazip kampanyaların olduğunu göreceksiniz. Siz de işinize en uygun paketi tercih ederek e-ticaret alanında sağlam adımlar atabilirsiniz. Firmamızın sunduğu hizmetler ve sağladığı kolaylıklarla rakiplerinizin bir adım önüne geçmeniz de mümkün olur. İnternet üzerinden satış yapmak isteyen bazı firmalar ücretsiz e-ticaret sitelerini tercih etmekte. Ancak bu şekilde hazırladığınız bir web sitesi kısa vadede başarı getirebilir. Orta ve uzun vadede ise tam bir hüsrana uğramanız söz konusu olacaktır. Bu nedenle ticari faaliyetlerinizi riske atmamak için her zaman güvenilir çözüm yolları bulmanızı tavsiye ederiz.

E-Ticaret Tasarlarken En Çok Neye Dikkat Ediyoruz?

Müşteriniz bu kazağı seviyor mu? Belki öyledir, ama belki satın alacak kadar değil. Yapılan araştırmalara göre, e-ticaret sitelerinin sepetinden vazgeçme oranı %72.. İşte kullanıcı dostu tasarımların ve dijital reklamcılığın büyük bir avantaj sağladığı yer tam olarak burasıdır. Yani müşterilerin karar verme aşamasıyla doğrudan ilgilenmek. Geleneksel alışverişte müşteriyi mağazanızın dışına çıkarıp alışveriş yapmak için geri gelmesini beklemek ürkütücü ve çaresiz bir durumdur. Ama dijital reklamlarla ona bir takipçi gibi görünmeden tekrar ulaşabilmeniz mümkündür. Hatta onu hiç rahatsız etmeyen güzel bir konsept-tasarım her şeyi değiştirmenize olanak sağlayabilir. İşte bu prensipler Kirpi Design tarafından yeniden pazarlama ve yeniden hedefleme yolu olarak kabul edilir.

E-Ticaret Sitesinin Faydaları Nelerdir?

Firmanın internet üzerinden müşterilerine bilgi sunabileceği 7/24 açık bir şubesi oluşur. Elektronik ortamda saniyeler içinde veriler aktarıldığından zamandan tasarruf gerçekleşir. Müşteri için daha fazla ürün seçeneği sunulmaktadır. Sanal mağazanız , maddi yükünüzü azaltılabilir.Stok , maliyet bilgileri elektronik ortamda olduğu için tedarikçi firma stok yapmak durumunda kalmaz. Stoğunda ne kadar ürünü olduğunu ve bu ürünlerden kaç tane sattığını bilir. Tedarikçinin büyük bir ofise ihtiyac duymadan internet üzerinden sanal alışveriş merkezini oluşturmasına olanak sağlar. İnternet gibi global bir ortamda kolay kolay dalgalanma olmayacağı için enflasyon nedeniyle zarar oluşmaz.

E-Ticaret Sitesi Fiyatları Ne Kadar?

E-Ticaret Sitesi fiyatları proje özelliklerine göre farklılıklar gösterir. E-Ticaret Sitesi Fiyatlarımızı sayfamızdan, Teklif Formunu Doldurarak kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

E-Ticaret Sitesi Hakkında Daha Fazla Bilgi Alabilir Miyim?

Aklınıza takılan sorular için İletişim Formunu Doldurarak, 0505 066 1535'ten arayarak veya 0505 066 1535 WhatApp Destek Hattı üzerinden bizlerle iletişime geçebilisiniz.